Ratujemy zwierzaki dla Ciebie

Adoptuj lub wspomóż zwierzęta rzeczowo

PSZOK

Robisz generalne porządki, remonty? Nie wiesz jak pozbyć się bezużytecznego sprzętu RTV i AGD? To łatwe!

HARMONOGRAMY ODBIORU ODPADÓW

aktualne harmonogramy do pobrania

Na śmieci worki w różne kolorki

Dołącz do naszej zbiórki i zmień śmieci na surowce!

znajdujesz się w :  ‹  Strona główna  ›  Juwenalia 2013  › 

Juwenalia 2013

Firma MPGK Sp. z o.o. od wielu lat nawiązuje partnerską współpracę z różnymi przedstawicielami naszej społeczności. W całym regionie Spółka wspiera projekty, które są ważne dla lokalnych społeczności — od działań związanych z ochroną środowiska i bioróżnorodnością po akcje dotyczące edukacji, więzi społecznych i wolontariatu. W naszej firmie zasadą jest wspieranie działań na rzecz okolicznych mieszkańców, terenów i środowiska.
Nasza Spółka zna lokalne potrzeby i bierze aktywny udział w działaniach miejscowych społeczności, wspierając różne inicjatywy i akcje. Jako jeden z największych lokalnych pracodawców firma MPGK Sp. z o.o. w Jeleniej Górze nawiązuje kontakty z działającymi na tym samym terenie placówkami edukacyjnymi — szkołami i uniwersytetami. Nasi pracownicy mogą odwiedzać szkoły i opowiadać uczniom o swojej pracy, środowisku i innych zagadnieniach. Uczestniczymy w różnych projektach koordynowanych przez miejscowe instytucje i organizacje dobroczynne, oferując im patronat lub sponsoring, datki oraz pomoc w naturze.
 Najnowszym przykładem naszej znaczącej pomocy, jest sponsoring otwartej imprezy studenckiej „Juwenalia 2013”.
Organizatorzy imprezy zaprosili nas, abyśmy jako Partner Juwenaliów, obok Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego, Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej oraz firmy TAURON Ekoenergia, znacząco przyczynili się do urozmaicenia tej młodzieżowej imprezy o bogaty program artystyczny i koncerty topowych zespołów muzycznych. Cieszymy się, że możemy współtworzyć wspólny wypoczynek i zabawę młodzieży akademickiej podczas imprezy, nad którą patronat honorowy objął Prezydent Miasta Jeleniej Góry.