PSZOK

Robisz generalne porządki, remonty? Nie wiesz jak pozbyć się bezużytecznego sprzętu RTV i AGD? To łatwe!

HARMONOGRAMY ODBIORU ODPADÓW

aktualne harmonogramy do pobrania

Na śmieci worki w różne kolorki

Dołącz do naszej zbiórki i zmień śmieci na surowce!

znajdujesz się w :  ‹  Strona główna  ›  Adoptuj psa  › 

Adoptuj psa


Ktoś kiedyś powiedział, że adopcja schroniskowego psa lub kota ratuje tym zwierzętom życie. I chyba nie ma w tych słowach przesady, bowiem nawet najlepiej funkcjonujące schronisko nigdy nie zapewni tego, co może i powinien właściciel. Zwierzęta, jako emocjonalne istoty potrzebują troskliwej opieki, uwagi, dbałości o zdrowie, regularnego trybu życia, czyli spacerów i karmienia. Nie można zapomnieć również o wychowywaniu, a więc tresurze i nagradzaniu ulubieńca smakołykami.

Niestety, schroniskowa rzeczywistość jest zgoła odmienna, a czasami nawet surowa i bezwzględna. Dlatego zabierając psa lub kota do domu ofiarowujemy mu nowe, lepsze życie, a wynika to przede wszystkim z tego, że wreszcie ów zwierzak stanie się czyimś podopiecznym! Bezpański pies stanie się pańskim, a bezdomny kot otrzyma dach nad głową.

I takiego szczęśliwego zakończenia życzymy każdemu schroniskowemu zwierzakowi bez wyjątku!


Psy do adopcji

298

298
Płeć: pies
Wiek: 12 lat
Rasa: kundelek
Wielkość: średni
Status: znaleziony
Data przyjęcia: 03.06.2016
Sterylizacja: Nie
Odrobaczanie: Tak
Szczepienie: Tak
Czipowanie: Tak

Starszy już bo prawie 12 letni pies o krótkiej, rudej sierści.Przeżyte lata jak u każdego zwierzęcia w tym wieku i na nim odcisnęły swoje piętno. Piesek ma już lekkie problemy ze wzrokiem i na pewno nie jest już tak sprawny. Ale nie są to znaczne dolegliwości tylko raczej naturalna kolej rzeczy. Pomimo wszystko piesek radzi sobie w miarę dobrze w grupie innych psów a nawet widać, że zyskał już autorytet wśród młodszych kolegów.

336

336
Płeć: pies
Wiek: 1,5 roku
Rasa: kundelek
Wielkość: duży
Status: znaleziony
Data przyjęcia: 06.07.2016
Sterylizacja: Nie
Odrobaczanie: Tak
Szczepienie: Tak
Czipowanie: Tak

Dość dużych rozmiarów pies o długiej, brązowo-czarnej sierści. Bardzo pogodny, ufny, otwarty na człowieka. Sprawia wrażenie jakby cały czas był uśmiechnięty i piękne jest to, że swoją radością potrafi dzielić się z każdym. W kontaktach z nim nie ma napięcia, wszystko dzieje się naturalnie a jest to możliwe właśnie dzięki jego nastawieniu. Liczymy bardzo, że po okresie kwarantanny piesek szybko znajdzie dom gdzie będzie bardzo pozytywnie wpływać na wszystkich domowników.